chrome firefox opera safari iexplorer

Восени в Україні з’явиться коштовна Біблія Далі з діамантами

02 липня 2012 о 12:31

Розпочав роботу сайт www.bibledali.com.ua, за допомогою якого можна залишити попередню заявку на колекційне видання.

Книга обсягом 900 сторінок повинна з´явитися восени лімітованим тиражем в 500 екземплярів (причому повторних публікацій в майбутньому не буде).

Кожен том буде мати свій унікальний номер, підтверджений сертифікатом. Обкладинка з натуральної шкіри прикрашена золотим відливанням з підписом Далі, в яку інкрустований діамант і інші дорогоцінні камені.

Том вагою 15 кг упакований в спеціальну скриньку з дерева та шкіри. Унікальні репродукції літографій Дали віддруковані в 7 кольорах (зазвичай в поліграфії використовується чотириколірний друк).

Біблія Далі — книга з майже піввікової історією, яка почалася з ідеї італійського колекціонера Джузеппе Альбаретто оформити Святе Письмо роботами Сальвадора Далі. Сюрреаліст відгукнувся на цю пропозицію і створив серію з 105 графічних творів, що зображали відомі біблійні сцени.

Оригінальне видання Біблії Дали було випущено в 1967 році видавництвом Rizzoli, причому спеціальний примірник (у білій шкірі і золоті) був подарований Папі Римському — церква благословила на оформлення Біблії одного з найбільш провокаційних художників свого часу.

У 1990 році оновлену версію Біблії Далі випустило німецьке видавництво Weltbild. Восени минулого року видавництво Ikar, що входить в концерн Bertelsmann, видало чеську та словацьку версії Письма. По одному примірнику книги знаходяться в колекції Президента Чехії Вацлава Клауса та голови Чеської католицької церкви Домініка Дуке.

Вартість оригінального італійського видання Біблії зараз досягає на аукціонах позначки в 75 000 доларів. Чеське видання коштувало близько 4200 доларів.

Як очікується, презентація Біблії Далі відбудеться в Україні наприкінці вересня.

Джерело: Коментарі
Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути