chrome firefox opera safari iexplorer

Поки влада візьметься захищати віковий ліс, замість нього вже стоятимуть котеджі

16 серпня 2012 о 09:35

Бригинець вимагає від Прокуратури терміново зупинити нищення вікових дерев у Святошинському лісі. З кожною годиною загроза для лісу зростає, оскільки робота забудовників не припиняється: вони встановлюють паркани, вивозять зрізані дерева та проводять струм для здійснення будівельних робіт.

Про це заявив депутат Київради (БЮТ-Батьківщина), голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

«Якщо терміново не будуть вжиті заходи, то поки влада буде розмірковувати над проблемою, в лісі виростуть котеджі. І цей процес набуде незворотних наслідків. Я закликаю владу, в тому числі й Прокуратуру, вступити на захист зелених легенів Києва»,- наголосив О. Бригинець.

О. Бригинець зазначив, що хоча Прокуратура й заявили про наміри організувати перевірку щодо вирубки дерев у Святошинському лісі http://korrespondent.net/kyiv/1382313-prokuratura-kieva-organizovala-proverku-informacii-o-vyrubke-derevev-v-svyatoshinskom-lesu,

але, за словами КП «Святошинське лісопаркове господарство», на сьогоднішній день роботи та нищення дерев тривають.

Депутат нагадав, що в 2010 році Гостомельська селищна рада своїм рішенням незаконно надала приватним особам земельні ділянки лісогосподарського призначення, власником яких є київська громада. Київська влада відреагувала на ці рішення суто формально і не вжила відповідних заходів для збереження власності громади.

Наслідком прийняття цих рішень є самовільна вирубка дерев та забудова ділянок. Станом на сьогоднішні в кварталі № 12 Київського лісництва самовільно зрубано 234 дерева та чагарників це переважно дуби, яким понад 140 років.

Розділи: Довкілля

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути