chrome firefox opera safari iexplorer

Церковникам наказали «розбетонувати» каплицю біля «Десятинної»

30 серпня 2012 о 14:32

Державна архітектурно-будівельна інспекція в Києві видала забудовникові розпорядження про незаконне бетонуванні каплиці у фундаменту Десятинної церкви.

Про це повідомляють «Українські новини» з посиланням на джерело в КМДА.

«Видали припис у зв'язку з порушенням заборони. Протягом 10 днів забудовник повинен вжити відповідних заходів реагування на припис», — сказало джерело.

Він не повідомив, коли саме воно було передано, зазначивши, що на цьому тижні.

Як відомо, 27 серпня глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов заявив про незаконність бетонування каплиці біля залишків фундаменту Десятинної церкви.

При цьому він зазначив, що станом на ранок 27 серпня він не володіє інформацією про те, чи було забудовнику видано дане розпорядження.

Раніше з'явилася інформація про проведення робіт з бетонування каплиці біля залишків фундаменту Десятинної церкви

В кінці 2011 року Попов виключив будівництво на фундаменті Десятинної церкви.

21 березня

Інші дати
Яків Гандзюк
1873 – видатний український військовий діяч, генерал-майор. Одним із перших на Південно-Західному фронті українізував російську дивізію, яка ввійшла до складу Першого українського корпусу генерал-лейтенанта П.Скоропадського.
Розгорнути
Народився Олександр Лотоцький (Білоусенко)
1870 – український письменник, науковець, державний діяч, активний захисник української мови й письменства. Укладач читанок-хрестоматій; автор казок, оповідань за фольклорними мотивами.
Розгорнути
Народився Модест Мусоргський
1839 – російський композитор. На українську тему написав оперу «Сорочинський ярмарок»; першим із російських композиторів звернувся до творчості Т. Шевченка – на тексти фрагментів із поеми «Гайдамаки» написав пісні «Гопак» та «На Дніпрі».
Розгорнути
Народився Олексій Шовкуненко
(1884, м. Херсон – 1974) - український живописець майстер пейзажу і портрета, педагог. Автор картин «Дніпробуд», «Одеський суднобудівний завод», «Осінні квіти», «Конча-Заспа», портрети В.Заболотного, М.Рильського, С.Ковпака, М.Лисенка.
Розгорнути