chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні Кабмін розгляне реформу медобслуговування

26 вересня 2012 о 10:20

Кабінет Міністрів на своєму черговому засіданні 26 вересня розгляне стан виконання завдань за напрямом «Реформа медичного обслуговування».

Про це сказано у порядку денному засідання уряду.

Зі звітом з цього питання виступить віце-прем'єр-міністр, міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова.

Крім цього, вона розповість про стан забезпечення закладів охорони здоров'я вакцинами і сироватками з метою запобігання виникнення інфекційних захворювань.

У свою чергу голова Державного агентства з питань науки, інновацій і інформатизації Володимир Семиноженко відзвітується про діяльність керованого ним відомства в 2011—2012 роках.

На засіданні також буде розглянуто питання підвищення рівня соціального захисту ветеранам війни й деяких інших осіб, яким виповнилося 100 і більше років.

Крім того, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник подасть на розгляд колег концепцію загальнодержавної програми розвитку шахів «Інтелект нації» на 2013—2020 роки.

Як повідомляло агентство, Президент Віктор Янукович вважає, що основною проблемою реформування системи охорони здоров'я є недостатня роз'яснювальна робота з населенням.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути