chrome firefox opera safari iexplorer

Найяскравіші представники української музики — тепер в одній збірці

13 жовтня 2012 о 09:46

Найяскравіших представників української world music відтепер можна знайти на одній збірці. Всеукраїнське музичне кружальце «Млин» зібрало гурти Вій, Кому Вниз, Перкалаба, Postsense, Фолькнери, Тарута, Polikaрп та інших. «Млин» вийшов у мистецькій агенції «Наш Формат».

Збірку вже можна прослухати та придбати в електронному магазині агенції.

Дизайн збірки «зліплений» з червоної фарби та глини. «Ми з дизайнером Лесею Сидоренко довго думали якою має бути збірка сучасної українською world music, – каже продюсер збірки Євген Павлюковський. – І нарешті, пропрацювавши ледь не три ночі підряд за кавою та роздумами, зрозуміли – зовнішній вигляд збірки має нести посил боротьби за виживання не тільки в звичайному житті, а й у творчості, зокрема в музиці. Бо здавна з глини ліпили те, що допомагає людям в житті та побуті – посуд, якість сакральні речі. Ми теж можемо ліпити своє, але для просування цього свого нам часто доводиться попітніти. Тому ми трохи драматизували і намалювали на глині червоний Млин – мовляв це і символізує ту боротьбу за життя та право на творчість. Леся ще й нагадує про те, що червона фарба на глині – це у далекому минулому непосильна щоденна праця людини, змішана з кров’ю».

Ця збірка віддзеркалює справжній пласт сучасної української музики – яскравої, своєрідної, неповторної, філігранної.

Наразі автор проекту готується до тематичних вечорів української збірки «Млин». Концерти учасників «Млин» періодично відбуватимуться у листопаді в Києві.

Треклист:
1. Вій — Відрізана голова
2. Дримба Да Дзига — Барабаш
3. Kozak System — Шабля
4. Postsense — Що ж то мамо за дерево
5. ТаРута — Бором Бором
6. Фолькнери — Випливало утеня
7. Чумацький шлях — Козацька битва
8. Zapaska — Прорізна
9. PoliКарп — Гуцулка
10. SЮR BAND — Дикі гуси
11. Ot Vinta — Їхав козак
12. Stelsi — Кредит
13. Самі Свої — Купальський попіл
14. КОМУ ВНИЗ — Білі демони
15. Оркестр Янки Козир — Трави нема
16. Оркестр радості і щастя Перкалаба — Тікобивиходили

За інформацією мистецької агенції «Наш Формат»

«Рідна країна»

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути