chrome firefox opera safari iexplorer

Парламент встановив особливий режим оподаткування ІТ-галузі в Україні

16 жовтня 2012 о 13:39

Український парламент підтримав 261 голосом законопроект про підтримку розвитку індустрії програмної продукції, яким для працівників ІТ-галузі встановлять особливий режим оподаткування.

Законопроект N8267 та N9744 формують пакет документів про пільговий режим для ІТ-галузі.

Парламент прийняв обидва документи 24 травня, однак 21 червня президент Віктор Янукович повернув ці проекти на повторний розгляд, пише «ЛІГАБізнесІнформ». 6 липня Верховна рада прийняла один із законів для ІТ-галузі (законопроект N9744) з поправками, запропонованими президентом. Зміни стосуються податку на доходи фізосіб, зайнятих в IT, порядку скасування ПДВ і проведення перевірок, а також правил отримання пільг.

У червні глава держави направив свої пропозиції до законопроекту N8267. Головне зауваження стосується пункту про запровадження на 10 років (з 1 січня 2013 року до 31 грудня 22 року) пільгової ставки єдиного внеску на соціальне страхування для суб'єктів ІТ-індустрії. Президент запропонував відмовитися від цього пункту, враховуючи потенційні збитки Пенсійного фонду та обмеження прав громадян на соціальний захист.

Нагадаємо, раніше прем'єр Микола Азаров заявив, що хоче, щоб продукти вітчизняної ІТ-галузі, які є найперспективнішим товаром в глобальній економіці, стали рушієм економічного зростання країни.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути