chrome firefox opera safari iexplorer

З 2013 року українці не зможуть в'їхати до Туреччини без вільного місця у паспортія

26 жовтня 2012 о 12:57

Українці не зможуть в'їхати на територію Туреччини з 1 січня наступного року, якщо в їхньому паспорті не буде вільного місця для проставлення відмітки про перетин кордону.

Про це повідомила прес-служба МЗС України.

«Починаючи з 1 січня 2013 року іноземцям, у паспортних документах яких не буде вільного місця для проставлення відповідних штампів (про перетин кордону — ред.), прикордонною службою Туреччини дозвіл на в'їзд до Туреччини не надаватиметься», — йдеться у повідомленні.

Водночас до 31 грудня 2012 року в'їхати до Туреччини з паспортом, в якому немає місця для відміток прикордонної служби, все ще можна. У такому разі прикордонна служба Туреччини оформлює спеціальну картку, до якої заноситься інформація про перетин іноземцем державного кордону Туреччини.

Як повідомлялося, згідно з положеннями угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян від 22 грудня 2011 року, громадяни України з 1 серпня 2012 року можуть в'їжджати на територію Туреччини без візи, якщо термін їхнього перебування не перевищує 30 днів.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути