chrome firefox opera safari iexplorer

З 2015 року українці зможуть їздити в Росію лише з закордонним паспортом

19 квітня 2013 о 10:10

Президент РФ Володимир Путін підтримав пропозицію Федеральної міграційної служби про допуск громадян іноземних держав у Росію тільки за закордонними паспортами.

Спочатку директор ФМС Костянтин Ромодановський запропонував ввести подібну практику через півроку, однак Путін зазначив, що «за півроку наші партнери не встигнуть надрукувати закордонні паспорти для своїх громадян».

«Ми чудово розуміємо, яка це величезна робота», — сказав Путін і запропонував початковий термін 1 січня 2015 року.

Путін підкреслив, що це положення не торкнеться громадян Митного союзу, тобто Казахстану і Білорусі.

Президент окремо звернув увагу директора ФМС на необхідність дотримуватися міжнародної практики щодо прикордонного обміну, що припускає пільгові правила перетину кордону жителями прикордонних районів.

Наприкінці грудня 2012 року голова Федеральної міграційної служби Костянтин Ромодановський заявив, що вважає корисним введення заборони на перетин кордонів РФ для іноземців за внутрішніми національними паспортами. Так він відреагував на слова Путіна, який виступаючи з посланням Федеральним зборам, заявив, що в'їзд в Росію до 2015 року повинен здійснюватися тільки за закордонними паспортами.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути