chrome firefox opera safari iexplorer

Українці зможуть їздити до Брунею без віз

30 березня 2011 о 11:06

Україна і Бруней взаємно скасовують візи для громадян. Відповідну угоду укладено між Кабінетом міністрів України та урядом Брунею у рамках візиту президента України до Брунею, повідомляє прес-служба президента.

Документом передбачено право громадян України і Брунею перебувати на території, відповідно, кожної з держав без віз терміном до 30 діб.

Крім того, у присутності Віктора Януковича і Султана Брунею було підписано Меморандум про взаєморозуміння між урядами двох країн щодо співробітництва у сфері оборони.

Меморандумом закладаються основи українсько-брунейського співробітництва в оборонній та військово-технічній сферах.

В документі, зокрема, йдеться про такі напрями взаємодії, як проведення спільних військових навчань, обмін персоналом, співпраця у галузі оборонної промисловості, реформування Збройних сил тощо.

Також прописуються питання захисту інформації та охорони прав інтелектуальної власності.

Передбачається створення постійно діючого спільного комітету оборонних відомств двох країн.

Крім того, прийнята спільна заява України та Брунею за підсумками державного візиту президента України до Брунею Даруссалам.

У ній наголошується, що між Україною і Брунеєм закладено основи для розвитку і поглиблення дружніх відносин, що існує низка перспективних сфер співпраці, в яких на взаємовигідній основі можуть реалізовуватися спільні проекти.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути