chrome firefox opera safari iexplorer

Діаспора поскаржилась, що Україна повністю припинила її фінансування

11 листопада 2012 о 09:17

Українська Всесвітня Координаційна Рада – міжнародна громадська організація, що об’єднує українські громадські організації закордоном, констатує факт цілковитого припинення фінансування програм по роботі із українською діаспорою після виборів з боку держави, повідомили УНН у прес-службі УВКР.

«І раніше були труднощі із фінансуванням заходів по роботі з українською діаспорою, але після останніх парламентських виборів в Міністерстві культури, через яке фінансуються відповідні проекти, заявили про відмову у виділенні відповідних коштів передбачених для цієї роботи в Державному бюджету», – сказав голова УВКР Михайло Ратушний.

За його словами, що не це лише приватна ініціатива заступника міністра культури Губіної.

«Заблоковано не лише заходи заплановані до кінця поточного року, серед яких поїздка до українців Білорусії, проведення науково-практичної конференції „Український всесвітній інформаційний простір“ в м. Суми, де планували зібратися представники засобів масової інформації української діаспори з США, Канади, Росії, Казахстану, тощо. А й заблокована оплата заходів, що вже відбулись протягом року», — сказав М.Ратушний.

«Що є причиною такою позиції: чи відсутність коштів у бюджеті, чи „неправильна“, з точки зору представників української влади, діяльність діаспори напередодні та під час парламентських виборів? Відповіді на це питання закордонні українці не мають», – наголошується в повідомленні УВКР.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути