chrome firefox opera safari iexplorer

Найщасливіші професії в світі — садівник та флорист

19 листопада 2012 о 15:05

Нове дослідження виявило, що робота садівника і флориста — це найщасливіші професії з усіх.

Згідно з деякими даними, дев'ять з десяти садівників щасливі, займаючись своєю справою.

80% з них зазначили, що це відбувається, тому що у них є можливість самим планувати свій день і графік. Приблизно стільки ж (82%) заявили, що вони в змозі відточувати своє мистецтво хоч кожен день, і це підвищує задоволеність їх роботою. За ними йдкть перукарі і садівники.

Найбільш ненависними професіями виявилися, як не дивно, робота банківського службовця, IT, а також робота з людськими ресурсами, тобто соціальна робота. 44% банкірів повідомили, що вони цілком задоволені своєю роботою, але їх дохід був дуже високим. Ті, чий дохід був нижчим, були нещасними. Тільки 45% банкірів відчували, що вони приносять користь, і тільки третина повідомили, що вони просунулися по службових сходах і добилися професійного визнання. Серед IT-фахівців тільки 48% були задоволені своєю роботою.

У ході дослідження було опитано 2 тис. 200 працівників різних професій. Було встановлено, що співробітники хочуть гнучкості, а також розумного контролю за їх щоденними обов'язками, а також можливості використовувати свої навички для вирішення проблем і отримання винагороди. 65% садівників, сантехніків та електриків були щасливими. І тільки 58% співробітників офісів, в основному, люди з вищою освітою, були щасливі. Також виявилося, що люди, які займаються власним бізнесом, щасливі у 85% випадків.

Нагадаємо, нещодавно австралійське видання News.com.au склало список 10 поганих звичок, які можуть зіпсувати або узагалі згубити кар'єру.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути