chrome firefox opera safari iexplorer

Школярі Кам'янця-Подільського за 10 грн зможуть побачити усі пам'ятки архітектури міста

10 листопада 2012 о 11:39
Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник започаткував проект «Музей — школі!», повідомляє Голос України.
У залі Магдебурзького права міської Ратуші музейники та освітяни провели круглий стіл, під час якого обговорили рівень знання історії міста школярами. За твердженням більшості учасників, він незадовільний, адже дуже мало учнів відвідують музеї, погано знають пам’ятки архітектури національного значення, не цікавляться минувшиною.
Таке ставлення до історії свого краю не може бути підґрунтям для виховання гідного громадянина, підкреслюють і в міському управлінні освіти та науки.
Відтак, працівники музею запропонували суттєво знизити плату за екскурсії для школярів та впровадити спеціальний абонемент, який дасть можливість відвідати кілька експозиційних об’єктів — Стару фортецю, міську Ратушу, картинну галерею, відділ старожитностей, Вірменську криницю, Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла та виставкову залу в супроводі кваліфікованих гідів.
Вартість єдиного квитка — усього 10 гривень.
Уже до кінця цього року кожен учень міста зможе скористатися такою нагодою.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути