chrome firefox opera safari iexplorer

Триває реєстрація бажаючих узяти участь у пробному тестуванні

20 листопада 2012 о 11:00

До 30 листопада триватиме реєстрація учасників для участі у пробному Зовнішньому незалежному оцінюванні. Це тестування є, так би мовити, «розминкою» перед справжнім ЗНО.

Під час неї учасники зможуть ознайомитися з процедурою проведення Зовнішнього незалежного оцінювання, формами тестових завдань, правилами заповнення бланків відповідей, психологічно підготуватися до складання тестів.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, за перші дев’ять днів реєстрації майбутні абітурієнти виявили бажання скласти понад 50 тисяч тестів. Найбільше бажаючих випробувати свої сили — в завданнях з української мови і літератури, математики, історії України, англійської мови та біології.

Нагадаємо, що пробне тестування відбудеться в березні 2013 року. Щоб узяти в ньому участь, треба попередньо зареєструватися на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Проб­не ЗНО, зауважимо, платне — вартість кожного тестування становить 89 гривень. Щоправда, графік проведення тестувань дозволяє одному абітурієнту взяти участь у пробному ЗНО не більш як із двох предметів.

Зокрема, 23 відбудеться пробне тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, іноземної мови (за вибором англійської, німецької, французької або іспанської); а 30 березня — з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури. Відповідно, в кожен із цих двох днів абітурієнт може обрати лише одну дисципліну для «тренування».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути