chrome firefox opera safari iexplorer

1 листопада стартує реєстрація на пробне ЗНО

16 жовтня 2013 о 14:21

Як відомо, метою проведення пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення тестування. Враховуючи це воно буде проведено з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2014 році.

Згідно з наказом Українського центру оцінювання якості освіти, пробне тестування буде проведено з одинадцяти навчальних предметів.

Традиційно ПЗНО буде проведено упродовж двох сесій — 22 та 29 березня. Учасники пробного ЗНО зможе взяти участь тільки в одному із запропонованих в той чи інший день тестувань.

22 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської.

Відповідно 30 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Реєстрацію учасників пробного ЗНО проводитимуть регіональні центри оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада.

Також для успішної реєстрації абітурієнтам необхідно буде вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер контактного телефону, місце постійного проживання, перелік предметів пробного ЗНО та мову, якою необхідно особа бажає складати тести.

Тести ПЗНО з математики, історії України, хімії, фізики, всесвітньої історії, біології, географії, окрім української будуть перекладені однією з мов національних меншин: кримськотатарську, молдовську, польську, російську, румунську та угорську. Тест зі світової літератури абітурієнти зможуть скласти українською або російською.

Вартість одного пробного зовнішнього оцінювання у 2014 році складає 89 грн.

Джерело: osvita.ua
Розділи: Новини освіти

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути