chrome firefox opera safari iexplorer

У Черкасах створили перший в Україні сайт знахідок

06 листопада 2012 о 09:44

Нове – добре забуте старе. Єдиний в Україні сайт знахідок вже тривалий час працює у Черкасах, пише Про головне.

Працює він за схожим принципом, як Бюро знахідок, яке існувало в СРСР. На цьому Інтернет-ресурсі всі, хто загубив якісь речі, безкоштовно розміщують відповідні оголошення.

«ЧЕРКАСЬКЕ БЮРО ЗНАХІДОК — це інформаційний веб-ресурс, в базі даних якого, зібрана вся інформація про ЗНАЙДЕНИХ, ЗАБУТИХ чи ЗАГУБЛЕНИХ предметах або тваринах на території міста Черкаси. Розміщувати інформацію можна впродовж 24 годин на добу, 7 днів на тиждень, у вихідні та святкові дні! Ми НЕ беремо гроші за реєстрацію, за розміщення і пошук інформації, за розміщення фото і контактної інформації. Наша мета — максимально допомогти Вам знайти ВТРАТУ або повернути ЗНАХІДКУ», — пояснюють автори концепцію сайту.

За час існування, сайт допоміг багатьом людям знайти загублені номерні знаки автомобілів, документи, ключі, і навіть домашніх улюбленців.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути