chrome firefox opera safari iexplorer

У парку КПІ з'явилася дивовижна скульптура «Щаблі пізнання». ФОТО

19 листопада 2012 о 15:00

Стовбур старого древа у парку КПІ, яке постраждало від грози, перетворили на дивовижну скульптуру «Щаблі пізнання».

Про це пише «Наш Київ».

Нове життя уламкам бука подарував молодий скульптор Єгор Зигура.

Він вирізав зі стовбура стопку книг, яка символізує пізнання світу і духовне зростання.

«Оскільки стовбур бука перебуває біля КПІ, то логічно було зробити щось тематичне, пов'язане з університетом, студентським життям. Зрештою я зупинився на стопці книг як символові навчання», — сказав Зигура.

Він додав, що з металевих елементів спочатку думав зробити тільки бонет.

«Але коли ми почали працювати над деревом, виявилося, що воно ушкоджене: по всьому стовбуру йшла широка тріщина. Треба було її якось замаскувати. Так і з'явилася краватка – вона одночасно й художній елемент, і захищає „слабке місце“ скульптури від дощу й вологи». – підсумував скульптор.

26 січня

Інші дати
Михайло Жизневський
Активіст Євромайдану та журналіст, член Самооборони Майдану. Член організації УНА-УНСО, проживав у Білій Церкві. Загинув під час протистоянь на вулиці Грушевського в Києві. Герой України (посмертно)
Розгорнути
Народився Павло Кошиця (Порай-Кошиця)
(1863, с. Кирилівка, нині с. Шевченкове Черкаської обл. - 1904) - український оперний і камерний співак (тенор). Виконував оперні партії в театрах Росії, Італії, України. Був солістом Большого театру в Москві.
Розгорнути
Народився Іван Кулик (Ізраїль Юделевич)
(1897, м.Шпола Черкаська область – 1937) – український письменник, перекладач, громадський діяч. Автор збірки віршів «Мої коломийки», «Зелене серце», «В оточенні» та ін.
«Собі поети право залишають, Всі інші відкидаючи права: Належати до тих, кого вбивають, А не до тих, хто холодно вбива» (Леонід Первомайський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі