chrome firefox opera safari iexplorer

У парку КПІ з'явилася дивовижна скульптура «Щаблі пізнання». ФОТО

19 листопада 2012 о 15:00

Стовбур старого древа у парку КПІ, яке постраждало від грози, перетворили на дивовижну скульптуру «Щаблі пізнання».

Про це пише «Наш Київ».

Нове життя уламкам бука подарував молодий скульптор Єгор Зигура.

Він вирізав зі стовбура стопку книг, яка символізує пізнання світу і духовне зростання.

«Оскільки стовбур бука перебуває біля КПІ, то логічно було зробити щось тематичне, пов'язане з університетом, студентським життям. Зрештою я зупинився на стопці книг як символові навчання», — сказав Зигура.

Він додав, що з металевих елементів спочатку думав зробити тільки бонет.

«Але коли ми почали працювати над деревом, виявилося, що воно ушкоджене: по всьому стовбуру йшла широка тріщина. Треба було її якось замаскувати. Так і з'явилася краватка – вона одночасно й художній елемент, і захищає „слабке місце“ скульптури від дощу й вологи». – підсумував скульптор.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути