chrome firefox opera safari iexplorer

Крим став «найперспективнішим курортом» планети

04 грудня 2012 о 12:03

За версією журналу National Geographic, кримський півострів очолив двадцятку місць на планеті, які треба обов'язково відвідати у 2013 році.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства курортів і туризму АРК, передає УКРІНФОРМ.

«Кримський півострів з його чутливо вигнутим Чорноморським узбережжям – рай класу французької Рів'єри, але значно дешевший. 300 днів у році тут тепло і сонячно», — зазначають автори рейтингу і рекомендують відвідати півострів з травня по жовтень, зупинятися у готелях на південному березі, а також спробувати страви традиційної кримськотатарської кухні.

У редакції журналу зазначають, що Крим — це улюблене місце відпочинку російських царів і радянських вождів, це місце з багатою історією, культурою та унікальною природою.

National Geographic (National Geographic Magazine) — офіційне видання Національного географічного товариства, засноване у жовтні 1888 року. Журнал видається у кількох країнах різними мовами і спеціалізується на статтях про географію, природу, історію, науку і культуру. Матеріали забезпечуються великою кількістю фотографій.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути