chrome firefox opera safari iexplorer

Цього року новорічна ялинка обійдеться українцям в середньому у 50 грн

06 грудня 2012 о 13:11

У цьому році середня вартість новорічної ялинки в Україні складе 50 грн. Про це повідомив голова Державного агентства лісових ресурсів Віктор Сівець.

«Ми плануємо, що в цьому році середня ціна ялинки буде 50 гривень», — повідомив він.

Сівець також зазначив, що в минулому році середня вартість ялинки напередодні новорічних свят складала 45 грн. За його словами, збільшення середньої ціни на новорічні ялинки зумовлено зростанням заробітної плати працівників лісових господарств, а також зростанням цін на паливно-мастильні матеріали.

Також Сівець заявив, що Держлісресурсів планує реалізувати в цьому році мільйон новорічних ялинок.

«Підвідомчі підприємства Держлісресурсів можуть у грудні 2012 року постачити для реалізації приблизно один мільйон новорічних ялинок. Цей ринок становить приблизно мільйон, ну максимум 1,5 млн ялинок, більше наші громадяни не купують», — повідомив він.

За його словами, у 2011 році Держлісресурсів реалізувало 735 тис новорічних ялинок, ще приблизно 200 тис ялинок реалізували інші лісокористувачі. На середню суму 32,619 млн гривень.

Нагадаємо, що в Києві новорічні ялинки почнуть продавати вже 15 грудня.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути