chrome firefox opera safari iexplorer

У суботу до Києва привезуть Віфлеємський вогонь миру

19 грудня 2012 о 15:21

У суботу, 22 грудня, пластуни привезуть до Києва Віфлеємський вогонь миру.

Як повідомляють у КМДА, об 11:00 на території Меморіалу пам'яті жертв голодоморів відбудеться офіційна передача Віфлеємського вогню миру громаді Києва. У рамках заходу планується загальна міжконфесійна молитва за єдність українського народу, яку проведуть представники українських конфесій.

О 12: 00 відбудеться флешмоб на Хрещатику, під час якого пластуни роздаватимуть свічки з вогнем киянам. Після цієї акції члени Пласту почнуть розносити вогонь у будинку та соціальні заклади міста.

Вже п'ятнадцятий раз пластуни привозять Віфлиємський вогонь миру в Україну. Цей вогник скаути Австрії передають скаутським організаціям інших країн.

Цього року офіційна передача Віфлеємського вогню миру іншим скаутським організаціям, зокрема українським пластунам, відбулася 15 грудня у Відні. Сама ж акція «Віфлеємський вогонь миру» заснована у 1988 році австрійською телерадіокомпанією як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. Того самого року ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — скаути інших країн.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути