chrome firefox opera safari iexplorer

Україна залишається найкорумпованішою державою Європи

05 грудня 2012 о 10:46

Україна залишається найкорумпованішою державою Європи, а боротьба з корупцією найчастіше є декларативною.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив керівник контактної групи міжнародної протикорупційної організації Transparency International в Україні Олексій Хмара.

«Паперових кроків було зроблено дуже багато. Рік тому ухвалили державну програму майже на мільярд гривень, Національний антикорупційний комітет указами Президента демонстрував бурхливу діяльність, але за рік так і не зібрався, а посадовці щодня вислуховують поради від керівництва держави, що їм то «руки відрубають», то «кишені зашиють», – наголосив керівник контактної групи Transparency International в Україні Олексій Хмара.

В оприлюдненому сьогодні Індексі сприйняття корупції, який щороку публікує міжнародна протикорупційна організація Transparency International, Україна посіла 144-те місце – разом із Бангладеш, Камеруном, Центральноафриканською республікою, Республікою Конго та Сирією.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути