chrome firefox opera safari iexplorer

Експерти вважають, що в Україні має бутии створене Антикорупційне бюро

10 вересня 2013 о 10:10

Проблемами боротьби з корупцією має займатися Антикорупційне бюро, яке мусить мати повноваження проводити розслідування, а також має бути незалежним, заявив керівник контактної групи Transparency International в Україні Олексій Хмара, передає УНН.

«Міндоходов змінює правила боротьби з корупцією. Перевіряти декларації одних держслужбовців будуть інші, які будуть мати вищий ранг. Головне завдання спецперевірок чиновників — забезпечити високий професійний і морально-етичний рівень кандидатів, що претендують на роботу в держорганах. Експерти міністерства вважають, що для осіб, які претендують на зайняття посад в держорганах, потрібна ретельна перевірка майнового стану, особистих доходів та членів їхніх сімей, а також відповідності витрат» , — йдеться у заяві.

Керівник контактної групи Transparency International в Україні Олексій Хмара вважає, що проблемами корупції повинна займатися зовсім незалежна організація, так зване Антикорупційне бюро, у нього повинні бути повноваження розслідування.

Джерело: День
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути