chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні на грип захворіло вже понад 1 млн 582 тис. людей

10 грудня 2012 о 09:00

Як пише «Сегодня», епідемія найбільше поширилася в Донецькій області. Зокрема, за даними СЕС, в Дружківці — на 5,6%, Вугледарі — на 20,5 і в Старобешівському районі — на 4,8%.

Однією з причин стало те, що в сусідніх з Україною російських регіонах вірус швидко поширюється. При цьому медики попереджають, що цього року українців будуть випробовувати на міцність відразу три штами грипу — каліфорнійський, «Вікторія» і новий грип типу В «Вісконсін».

Раніше передбачалося, що грип пошириться в Україні наприкінці грудня — початку січня. Однак імунологи схильні перенести епідемію на більш пізній термін.

За словами заввідділом Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського Алли Мироненко, нинішня ситуація з вірусними захворюваннями схожа з попередніми роками, і чекати епідемії до Нового року не варто.

Імунологи радять поспішати з вакцинацією, адже від щеплення до епідемії вірусу повинно пройти не менше місяця, і організм повинен встигнути виробити імунітет.

Джерело: ТСН
Розділи: Здоровий спосіб життя

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути