chrome firefox opera safari iexplorer

Активіст «мовного Майдану» Дмитро Резниченко отримав два роки умовно

15 січня 2013 о 17:03

До двох років ув’язнення умовно із відстроченням на рік засудили активіста «мовного Майдану» Дмитра Резниченка.

Такий вирок сьогодні оголосила в своєму кабінеті за відсутності там прокурорів суддя Шевченківського районного суду. Також Дмитро Резниченко залишився на підписці про невиїзд.

Апеляцію засуджений подавати не збирається.

«Два роки умовно з відстрочкою на один рік – якщо я буду добре себе поводити і не вляпаюсь, то все буде добре, а якщо вляпаюся в якусь історію – то сяду на два роки. Вчора у Сумах хлопця посадили в колонію за трафарет з Януковичем. Тому я ще добре «спригнув», – прокоментував Дмитро Резниченко, інформує «5 канал».

Нагадаємо, учасника акцій проти так званого «мовного» закону на сходах Українського дому заарештували у жовтні 2012-го. Причиною затримання стала участь Резниченка у сутичках мітингувальників із міліцією 4 липня, коли спецпідрозділ «Беркут» застосував проти активістів сльозогінний газ.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути