chrome firefox opera safari iexplorer

Близько 6 тисяч митників та податківців очікує звільнення

10 січня 2013 о 09:58

В результаті об'єднання податкової та митної служб у єдину структуру Міністерства доходів і зборів України чисельність службовців цих відомств скоротиться на 5,8 тис. осіб (8,2%).

Про це заявив міністр доходів і зборів Олександр Клименко на установчій зустрічі з членами робочої групи, що займається розробкою концепції роботи нового міністерства, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Як повідомляє прес-служба міністерства, Клименко зазначив, що до створення концептуальної моделі залучені найкращі експерти податкової та митної служб, аудитори авторитетної міжнародної компанії PriceWaterHouseCoopers, які раніше працювали над стратегією реформування податкової політики України, а також провідні вчені.

На сьогодні в ДПСУ та митній службі працюють 71,2 тисячі співробітників. Після реорганізації в єдиному органі залишиться 65,4 тисячі чоловік.

Разом з тим, підкреслив Клименко, раптового масового звільнення службовців не буде — доля кожного працівника вирішуватися індивідуально, з урахуванням його кваліфікації.

Нагадаємо, що Указом президента України від 24 грудня 2012 року створено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України. На міністерство також покладено функцію щодо адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути