chrome firefox opera safari iexplorer

До 1 березня – прийом робіт на премію ім. О.Гончара

12 січня 2013 о 13:23

Щовесни молоді письменники України виборюють право стати лауреатами престижної міжнародної україно-німецької премії, заснованої 1996 року німецькими меценатами письменницею Тетяною Куштєвською, підприємцем Дітером Карренбергом та Національною спілкою письменників України.

3 квітня, в день народження Олеся Гончара, будуть названі переможці, їм вручать дипломи та фінансове заохочення в умовних одиницях. Переможців конкурсу журі визначить у 5-ти номінаціях:

Номінації:

1. Проза – роман або повість.

2. Цикл оповідань, новел.

3. Поезія.

4. Літературознавча праця, присвячена творчості Олеся Гончара.

5. Публіцистика.

Термін подання книжок та рукописів до 1 березня 2013 року. Вік учасників конкурсу до 30-ти років.

Книжки та рукописи надсилати за адресою: 03084 Київ, вул. Конча-Озерна, 14-б, Найда Руслан Анатолійович, оргкомітет премії Олеся Гончара.

Тел. 259-1814, 050-353-3723.

Джерело: ЛітАкцент
Розділи: Новини культури

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути