chrome firefox opera safari iexplorer

Нотаріуси деруть утричі дорожче за реєстрацію нерухомості по-новому

23 січня 2013 о 10:37

Угоди з нерухомістю за новою системою реєстрації речових прав, переданої від БТІ органам Укрдержреєстра, оформляються довго, а нотаріуси підвищили ціни за свої послуги до 1,5-2 тис. грн.

«Раніше витрати на оформлення угоди складалися з 1% до Пенсійного фонду та 1% держмита. Ще нотаріуси брали за відповідні довідки: з податкового реєстру, заборони на відчуження майна, що в сукупності становило максимум тисячу гривень. Нині із покупця, який хоче зареєструватися, нотаріуси окремо беруть за цю послугу ще 1,5 тис. грн», — розповів представник однієї з великих будівельних компаній Олексій Говорун, передають «Известия в Украине».

Крім того, фахівець поскаржився, що нотаріуси досі так і не навчилися оформляти операції за новими правилами, на що йде багато часу.

«Раніше ми могли проводять вісім угод на день, а зараз одну», — додав Говорун.

Як повідомлялося, з 1 січня в Україні запрацювала нова система реєстрації нерухомості та землі, згідно з якою надаються права держреєстратора нерухомості нотаріусам.

Джерело: Коментарі
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути