chrome firefox opera safari iexplorer

У Музеї вишивки відкрилась унікальна Жива галерея

08 січня 2013 о 16:06

У Музеї вишивки майстрині Тетяни Протчевої, що знаходиться у Києві на вул. Курчатова, 23-А, відкрилася унікальна експозиція – Жива галерея.

Тут, за інформацією самої майстрині, образи Ісуса Христа, Тараса Шевченка, Леонардо да Вінчі, Гіппократа, Ейнштейна, Стіва Джобса, Енді Уорхола та інших відомих особистостей «проявляються» у темряві і стають майже живими співрозмовниками з відвідувачами. А місячне сяйво Оранти створює неповторний емоційний ефект.

 

 

За словами Тетяни Протчевої, у залах Живої галереї з’являється натхнення і народжуються нові ідеї, виникає бажання прискіпливіше дослідити події історії, збагнути цінність людської особистості.

Як відомо, Тетяна Протчева винайшла новий напрямок мистецтва вишивки – «Сяюче мистецтво» (Glow art). Цей стиль вишивки уже занесено до Книги рекордів України.

Майстриня експонувала свої роботи в Америці та Франції (посольства України), Японії та Китаї (ЕХРО 2005 і 2010), Шотландії, Ізраїлі, Бразилії та інших країнах, де доносила українську красу та мистецтво до світової громадськості.

Відеосюжет «Каналу 24» про Живу галерею можна переглянути тут.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути