chrome firefox opera safari iexplorer

Українську казку «Чарівні історії: Еліксир доброти» покажуть на Берлінському кінофестивалі

29 січня 2013 о 17:05

Прем'єра дитячого фільму-казки «Чарівні історії: Еліксир доброти», знятого в Україні, відбудеться на 63-му Берлінському кінофестивалі, який пройде 7 — 17 лютого.

Про це повідомляє студія дитячих та музичних фільмів CARROT CAKE STUDIO.

"Прем'єрний показ дитячого музичного фільму-казки «Чарівні історії: Еліксир доброти» режисера Лілії Солдатенко, виробництва CARROT CAKE STUDIO відбудеться у рамках кінофестивалю в Берліні. «Еліксир доброти» — перша частина трилогії «Чарівних історій», — зазначається у прес-релізі.

Трилогія — про доброго чарівника, роль якого виконує Володимир Горянський. Доктор Гольф живе у своїй підземній лабораторії, винаходить дивні еліксири, довгі століття збирає чарівні історії і записує їх у свою Чарівну книжку.

У центрі першої частини «Еліксир Доброти» — молодий примхливий правитель Унур, який проводить час у залі розваг, оточений біороботами, що пізнає світ лише через екрани. Так сталося, що принц Унур рано залишився без батьків і порадником йому став Шолом, що розмовляє. Але все не так просто! Шоломом із прихованої кімнати управляє злий технічний геній, а принц Унур навіть не підозрює про це. Коли витівки його доходять до абсурду, несподівано з'являється добрий чарівник — Доктор Гольф. Він змінює життя принца, даючи змогу самому вирішити, що йому більше до душі — життя в ілюзіях або яскрава і жива, хоча далеко не ідеальна реальність.

Зйомки відбувалися в Одесі — на базі Одеської кіностудії, пост-продакшн виконувався у Києві компанією «Кінотур», звукові ефекти та зведення — на студії RWS у Санкт-Петербурзі (Росія).

Студію дитячих та музичних фільмів CARROT CAKE STUDIO створено у 2010 році для випуску дитячих фільмів та мюзиклів.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути