chrome firefox opera safari iexplorer

Вчені виявили, що Facebook вганяє у депресію

24 січня 2013 о 09:53

Найбільша в світі соціальна мережа Facebook змушує людей відчувати себе неповноцінними і ненавидіти життя. Про це повідомляють американські ЗМІ з посиланням на дослідження німецьких учених.

У науковій роботі «Заздрість у Facebook: прихована загроза якості життя користувачів» взяли участь близько 360 людей, в основному студенти Технічного університету Дармштадта. Дослідники прийшли до висновку, що, переглядаючи фотографії чужих подорожей або читаючи щасливі статуси друзів, люди починають відчувати заздрість і перестають насолоджуватися життям.

Як з'ясувалося, користувачі Facebook дуже часто переймаються через привітання, а також через коментарі до їх фотографій. А от жінки страждають від чужої фізичної привабливості.

Відчуття заздрості спонукає багатьох людей похизуватися власними досягненнями. Крім того, дослідники виявили, що люди, які проводять у соцмережі мало часу, відчувають себе набагато щасливішими.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути