chrome firefox opera safari iexplorer

30 березня Україна звично перейде на «літній час», – Азаров

23 лютого 2013 о 10:23

Про це заявив Прем’єр Микола Азаров, відповідаючи на запитання читачів своєї Facebook-сторінки.

«Ми, як зазвичай, 30 березня перейдемо на літній час. Жодних дебатів з цього приводу ніде не ведеться. А коли це питання буде поставлено, ми обов’язково проінформуємо громадськість і порадимося. Але зараз, я думаю, це неактуально. Ми повинні по максимуму використовувати світлий час доби і економити енергоресурси», – заявив він, пише «Українська правда».

Як відомо, 16 січня з’явилася інформація про те, що Міністерство економічного розвитку готується внести до парламенту законопроект, який передбачає відміну переходу України на літній та зимовий час.

Відповідний документ був розміщений на сайті відомства.

Нагадаємо, терміни дії літнього часу в Україні вводяться відповідно до рекомендацій Європейської економічної комісії ООН для гармонізації відліку часу на території всієї Європи і довколишніх країн. Перехід на літній час в Україні здійснюється в останню неділю березня (в цьому році 31 березня) о 3-й годині, стрілки годинника переводяться на годину вперед.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути