chrome firefox opera safari iexplorer

Автоперевізники відновили роботу на приміських маршрутах до Києва

27 лютого 2013 о 12:34

7 автоперевізників відновили роботу на приміських маршрутах із 12 населених пунктів Київської області до Києва.

Про це Українським Новинам повідомив Дмитро Комаров — прес-секретар «Об'єднання Богдана Хмельницького», що супроводжує цю ситуацію.

«На сьогодні вони виїхали, оскільки вчора обладміністрація в особі пана Максименка (заступник голови Київської обласної державної адміністрації) пообіцяла, що все зроблять, що всі проблеми буде вирішено, і в четвер всі дозвільні документи видадуть... перевізники вирішили повірити і до четверга взяти паузу, тобто до четверга вони будуть продовжувати рух. Якщо в четвер (28 лютого) документів не буде, значить усе відновиться по колу, і вже тоді доти, доки вони не будуть тримати документи в руках, південно-західна частина Києва стоятиме», — сказав він.

Комаров уточнив, що раніше перевізникам видали тимчасові дозволи на здійснення права перевезення, при цьому перевізники вимагають видачі постійних дозволів, які їм і пообіцяли видати в четвер.

Як повідомляло агентство, голова Київської обладміністрації Анатолій Присяжнюк пообіцяв урегулювати ситуацію із забезпечення приміських і міжміських маршрутів Київської області достатньою кількістю автобусів для перевезення пасажирів.

26 лютого 7 автоперевізників припинили роботу на приміських маршрутах із 12 населених пунктів до Києва.

Перевізники, які припинили роботу, вимагають у Київської обладміністрації переглянути результати конкурсу із перевезень пасажирів на приміському й міжміському автобусному маршрутах загального користування області.

7 грудня

Інші дати
Народився Микола Устиянович
(1811, м. Миколаїв, Львівська область – 1885) – українського письменника і громадського діяча. Окремі його вірші ««Верховино, світку ти наш», «Гей, браття опришки» стали українськими народними піснями.
Розгорнути
Народився Микола Вороний
(1871, м.Дніпропетровськ - 1938) - українського поета, громадсько-політичного діяча, театрознавця, перекладача. У 1917 р. був одним із засновників і режисерів Українського національного театру. Автор поетичних збірок «Ліричні поезії», «В сяйві мрій», поеми «Євшан-Зілля».
Розгорнути
Народилася Катерина Білокур
(1900, с.Богданівка, Київська область – 1961) – українська художниця-самоучка, майстер українського народного декоративного живопису. Автор картин «Півонії», «Богданівські яблука», «За селом», «Натюрморт», «Хата в Богданівці», «Гай», «Колгоспне поле» та ін.
«Як би ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!» (Пабло Пікассо про Катерину Білокур)
Розгорнути