chrome firefox opera safari iexplorer

Міністерство економіки запропонувало скасувати в Україні літній час

22 лютого 2013 о 10:07

Міністерство економіки запропонувало скасувати в Україні літній час. Законопроект вже з'явився на сайті Ради, але відкликали через парламентські вибори. Тепер пропонують обговорити, підправити і знову понесуть у парламент, пише «Комсомольская правда» в Украине".

На думку розробників закону, українці повинні жити за зимового часу постійно, а переведення стрілок — тільки зайва морока. "Давайте переводити годинник разом з Європою. Не треба нічого змінювати, люди звикли. Як кажуть у нас, в Західній Україні, «корів погнали, значить, чотири години і по місцевому, і по-московському», — говорить регіонал Ярослав Сухий. Крім того, депутати проти того, щоб в Україні був один час — у будь-якому випадку розрив світлового дня між Ужгородом і Луганськом буде величезним: або в Карпатах буде розвиднятися занадто пізно, або на Донбас ніч прийде занадто рано.

«А якщо залишити зимовий час влітку, то у нас, у Запоріжжі, у три години ночі буде вже світло. А люди на роботу о 8-9 годині ранку будуть добиратися в самий розпал спеки», — пояснює причини комуніст Олександр Зубчевський.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути