chrome firefox opera safari iexplorer

«Мовний» закон Ківалова-Колесніченка коштує 17 млрд гривень?

24 лютого 2013 о 09:36

Скандальний «мовний» закон народних депутатів-"регіоналів" Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка обійшовся нашій державі у 17 мільярдів гривень.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат від фракції Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Володимир Яворівський.

Зокрема, опозиціонер розповів, що Міністерство фінансів оцінило вищезгаданий документ у 17 мільярдів гривень.

«Коли я проводив „круглий стіл“ із приводу цього закону, представник Міністерства фінансів означив мінімальну вартість законопроекту Ківалова-Колесніченка – 17 мільярдів», — зазначив Яворівський.

«Це надто багато для бідної України, яка не може заплатити лікарям, медикам тощо», — додав політик.

Нардеп від «Батьківщини» запевнив, що законопроект про мови, який запропонувала його команда, буде в десятки разів дешевший.

«Я відразу можу сказати одне: наш закон буде в десятки разів дешевший», — підкреслив парламентарій.

«Але якби ми зараз запросили Азарова чи Арбузова оцінити наш законопроект, то вони б нам, мабуть, виставили 100 мільярдів для того, щоби знищити його на підході», — додав Яворівський.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути