chrome firefox opera safari iexplorer

На Андріївському узвозі з'явиться багатофункціональний культурний центр

08 лютого 2013 о 14:55

На Андріївському узвозі буде збудовано багатофункціональний культурний центр за принципом відкритого майданчика.

Таке рішення на засіданні 7 лютого прийняла Громадська палата ради зі створення культурного простору на території фабрики «Юність», повідомляєjunost.org.ua.

"Андріївський узвіз – дивовижна вулиця. Тому, обираючи концепцію центру, важливим було враховувати не тільки потреби міста, але особливий статус Узвозу, його унікальну атмосферу, – розповіла координатор Громадсько-експертної ради Юлія Філоненко.

За її словами, багатофункціональний центр не тільки найповніше відповідатиме камерності та демократичності спуску, але і задовольнятиме культурні потреби Києва.

Наступними кроками стане детальніше опрацювання концепції майбутнього центру, а також робота Експертної палати ради.

На підставі документа, який розробить і затвердить експертна палата ради, буде підготовлено технічне завдання для архітектурного конкурсу.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути