chrome firefox opera safari iexplorer

Україна посідає 14-те місце в світі за ефективністю інновацій

28 лютого 2013 о 17:03

Французька бізнес-школа INSEAD разом зі Світовою організацією інтелектуальної власності на підставі 80 показників склали рейтинг 141 країни світу щодо ефективності інновацій. Цей критерій є одним зі складових загального Глобального індексу інновацій (Global Innovation Index), повідомляє MIT Technology Review.

У рейтингу ефективності Україна займає 14-те місце – поряд з Пакистаном і Зімбабве. Молдова на третьому місці, а на першому – Китай.

У загальному індексі Україна займає 63-є місце. З пострадянських країн найвищий показник в Естонії – вони на 19-й сходинці; латиші – 30-ті; Литва – 38-а; Молдова – 50-а, а Росія – 51-а.

Україна займає останні місця з таких чинників, як ефективність уряду (118-е місце), якість державного регулювання (110-е місце), верховенство права (111-е місце), легкість сплати податків (139-е місце) тощо. Завдяки високим балам з якості створення (21-е місце), поширення (66-е місце) і впливу знань серед українців (55-е місце), високий рівень освіти працівників (55-е місце), інтернет-творчості (редагування сторінок Вікіпедії, додавання відео на YouTube тощо) вдається нівелювати негативний вплив держави, повідомляє «День».

Джерело: ZIK
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути