chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд посилить контроль за безпечністю іграшок

21 лютого 2013 о 11:40
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало проект постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження технічного регламенту безпеки іграшок», стандарти якого будуть відповідати вимогам Директиви Європейського Парламенту та Ради про безпеку іграшок.

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, проектом, зокрема, передбачається, що нова редакція технічного регламенту безпеки іграшок буде максимально повно відповідати вимогам Директиви ЄС.

«Будуть суттєво конкретизовані фізичні, хімічні, пожежні та гігієнічні вимоги до іграшок. Також буде затверджено план заходів щодо впровадження Регламенту», — йдеться в повідомленні.

В Мінекономрозвитку впевнені, що впровадження положень нового технічного регламенту буде сприяти усуненню технічних бар'єрів у торгівлі, запобіганню появи небезпечних іграшок на ринку України, а в майбутньому полегшенню співробітництва між органами ринкового нагляду в рамках системи обміну інформацією про небезпечну продукції.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути