chrome firefox opera safari iexplorer

10-17 березня в Україні пройде Тиждень добрих Новин

07 березня 2013 о 14:07

Про це повідомляє Всеукраїнський громадський проект «Відкрий Україну через позитив».

«Добра новина – це частина розвитку людини. А розвиток – це життя, немає розвитку – немає життя. В українському суспільстві досі мають місце відголоски колишнього Радянського Союзу: недовіра, страх, пасивність, жадібність. Все це обмежує особистий та економічний розвиток як країни, так і окремої людини. У свою чергу, позитивне мислення актуалізує добрі слова та гарні вчинки», – розповів один із активістів проекту громадянин Ірландії, який понад три роки живе в Івано-Франківську Патрік Персел.

Зазначимо, протягом тижня кожен може не тільки зробити щось добре (поділитися своєю любов’ю зі своїми рідними та друзями, допомогти тому, хто потребує допомоги, примиритися зі своїм давнім ворогом, тощо), але й розповісти про свій добрий вчинок й утворити невидимий ланцюг, який об’єднає українців з усіх регіонів.

Про добрі новини можна розповідати на сторінці проекту у Facebook.

«Насправді, така невимушена та проста подія може допомогти багатьом людям нарешті визначитися: яких орієнтирів у своєму власному житті, негативних або позитивних, корисно дотримуватися», – йдеться у повідомленні

Джерело: ZIK
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути