chrome firefox opera safari iexplorer

Іномарки подорожчають: влада ввела мита на імпорт нових автівок

14 березня 2013 о 11:28

Україна вирішила ввести спеціальні мита на імпорт в країну нових легкових автомобілів з ​​об'ємом двигуна 1000—1500 куб. см у розмірі 6,46% і 1500—2200 куб. см — 12,95% незалежно від країни походження та експорту.

Про це йдеться в офіційному оголошенні в урядовій газеті «Урядовий кур'єр», повідомляє Gazeta.ua.

Відповідне рішення Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі прийняла ще 28 квітня 2012 року.

«Рішення Комісії набирає чинності через 30 днів з дня опублікування цього оголошення», — наголошується в публікації.

Нагадаємо, влітку 2012 року тодішній міністр економічного розвитку і торгівлі Петро Порошенко заявив про введення додаткового мита на іномарки. На його думку, мито дозволить збільшити продажі вітчизняних автомобілів і захистити вітчизняного автовиробника, бо з 2010 року основні країни-постачальники автомобілів збільшили свої продажі на 16%, а частка продажу українських машин впала.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути