chrome firefox opera safari iexplorer

В Донецьку вимагали клонувати Сталіна і повернути НКВД

06 березня 2013 о 10:17

У Донецьку перед будівлею ОДА близько 15 осіб влаштували перформанс на честь 60-ої річниці смерті Йосипа Сталіна «60 років Сталіна на нас немає!»

Про це повідомляють «Коментарі». 

Учасники акції згадували, як молодий Сталін у семінарії пізнав ази православної духовності і набрався революційного духу для того, щоб грабувати на користь партії.

Молоді люди згадали досягнення «великого керманича», який «будував табори не тільки для дітей, але й їхніх батьків», зупинив фашизм «не щадя населения, ценой 40 млн жизней», «прийняв Росію з сохою, а залишив з атомною зброєю», від якої постраждали десятки тисяч людей.

Мітингувальники тримали в руках плакати «Повстань і карай», «Журналюг у ГУЛАГ», «Поверніть НКВД і ковбасу по 2,20», а також «ікони» з портретом Сталіна.

Вони вимагали канонізувати Йосифа Сталіна, перейменувати Донецьк назад у Сталіно і «клонувати великого вождя, як овечку Доллі».

Учасники перформенсу показали мініатюру, в якій воскресили Сталіна і напоїли його свіжою «бандерівською кров’ю».

Нагадаємо, що весною 2012 року у Львові, Києві і Одесі встановили пам'ятники Сталіну, який пісяє.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути