chrome firefox opera safari iexplorer

1 травня запрацюють київські фонтани

24 квітня 2013 о 11:00

Київські фонтани на Майдані, Хрещатику та Червоноармійській включать 1 травня. Про це повідомили у Київводоканалі.

Як розповіли у відомстві Комсомольской правде в Украине, зараз фахівці кріплять форсунки, чистять резервуари та інші деталі за допомогою дезінфікуючих засобів. До запуску фонтани готові.

Також комунальники зазначають, що складною залишається ситуація з фонтанами на Русанівці, вони потребують капітального ремонту.

«Минулого року працювали тільки шість з десяти, а напір води досягав всього двох метрів замість проектних тридцяти. Насосне обладнання, якому вже 18 років, давно потребує заміни», — розповіли виданню у прес-службі Київводоканалу.

Запустити їх планують 29 травня, до Дня Києва. Але тільки якщо в бюджеті знайдуться кошти на реконструкцію системи русанівських фонтанів. За підрахунками відомства, для цього необхідно 3 млн. грн.

Графік роботи столичних фонтанів залишається колишнім — в будні дні з 9.00 до 22.00, у вихідні та свята — до 23.00, крім санітарного дня — понеділка. Виключають фонтани наприкінці жовтня.

Нагадаємо, в січні повідомлялося, що цього року в Києві на вулиці Маршала Тимошенко на Оболоні встановлять динамічний світловий фонтан.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути