chrome firefox opera safari iexplorer

20 квітня у столиці пройде Велика київська толока

18 квітня 2013 о 14:58

20 квітня в усіх районах міста відбудеться II Велика київська толока, яка покликана об’єднати зусилля комунальних служб, підприємств і організацій міста, установ будь-якої форми власності та всіх небайдужих киян до поновлення благоустрою і озеленення міста після зими. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Так, усі учасники масштабної і вже традиційної для столиці акції наводитимуть лад у парках, скверах, на балансових територіях, територіях, прилеглих до закладів освіти, культури, охорони здоров’я тощо. Кожен кияни може долучитися і до прибирання власної прибудинкової території, до облаштування дитячих майданчиків тощо.

У цей день на вулиці міста, на власні подвір’я та улюблені зелені зони вийдуть тисячі киян. Не залишаться осторонь весняного прибирання і зірки естради, кіно та театру, студентська молодь та громадські організації.

Нагадаємо, голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов запрошує мешканців столиці 20 квітня, у суботу, взяти участь у II Великій київській толоці.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути