chrome firefox opera safari iexplorer

12 квітня у столиці пройде загальноміська толока

09 квітня 2012 о 12:14

Підписано розпорядження КМДА про проведення загальноміської толоки з озеленення та благоустрою столиці у четвер, 12 квітня.

Текст розпорядження оприлюднено на офіційному сайті столичної влади.

Згідно з прийнятим рішенням, толока розпочнеться о 14.00.

Розпорядженням створено і затверджено організаційний комітет із проведення загальноміської толоки, який очолив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Структурним підрозділам КМДА, райдержадміністраціям, комунальним підприємствам та установам доручено забезпечити обов’язкову участь своїх працівників у весняній толоці та сприяти своєчасному направленню людей для участі у заході.

Документом також передбачено залучення учнівської та студентської молоді до толоки.

«Київзеленбуд», «Київавтодор» спільно з райдержадміністраціями повинні забезпечити учасників робіт з озеленення та благоустрою належним інвентарем, посадковим матеріалом, а також збір та вивезення побутових відходів.

Як повідомляв УНІАН, 2 квітня у прямому ефірі каналу «Київ» голова КМДА Олександр Попов повідомив про намір організувати та провести 12 квітня у столиці у рамках двомісячника з благоустрою загальноміський «чистий четвер».

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути