chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні під Кабмін прийде сто смертельно хворих українців

17 квітня 2013 о 08:44

17 квітня хворі на смертельні хвороби українці, яких залишили без шансу на життя, вишикуються в живу стіну під будівлею Кабінету міністрів України, повідомили організатори акції.

100 людей зі зв’язаними руками та з бавовняними мішками на головах, приречених на смерть, інсценізують «страту», відстоюючи своє право на лікування.

Акція «Приречені» розпочнеться 17 квітня, в середу, о 9.30, коли всі урядовці, причетні до перегляду бюджету 2013, збиратимуться на роботу. О 10.00 розпочнеться прес-брифінг, у якому візьмуть участь хворий на гепатит С, хворий на туберкульоз, ВІЛ-позитивний.

Організатори наголошують, що незважаючи на доручення президента України Віктора Януковича після прийняття Бюджету 2013 – переглянути бюджет та профінансувати в повному обсязі лікування українців, хворих на смертельні хвороби, гроші на лікування досі не були виділені. Кабінет міністрів України проігнорував запит від Міністерства охорони здоров’я про виділення коштів на лікування.

За поданням Кабміну, 27 березня бюджетний комітет Верховної Ради України проголосував поправки до Державного бюджету 2013, не виділивши гроші на лікування 44 000 українців, які помруть вже цього року через відсутність ліків.

Саме тому пацієнти прийдуть до Кабінету міністрів, щоб вимагати виділення грошей на лікування. В іншому випадку хворі наочно демонструватимуть, на що влада прирекла 44 тисячі українців.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути