chrome firefox opera safari iexplorer

Українські мультфільми стали кращими на фестивалі в Лос-Анжелесі

22 квітня 2013 о 16:51

На Універсальному полікультурному фестивалі кіно українські мультфільми були визнані кращими в номінації мультиплікаційних короткометражних фільмів.

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Держкомтелерадіо, на заході, який проходив з 12 по 14 квітня в Лос-Анжелесі (США) мультиплікаційний цикл «Народна мудрість» отримав Certificate of Excellence (Сертифікат відмінності).

За словами працівника Генерального консульства України в Сан-Франциско, глядацька аудиторія — понад 6000 осіб — особливо емоційно сприйняла показ «Народної мудрості», що представила розмаїття українського фольклору в прислів´ях і приказках.

Крім мультфільмів, Національна телекомпанія за активного сприяння Генерального консульства України представила стрічку «Незалежність. 7300 днів».

Зазначимо, що в Універсальному культурному фестивалі кіно взяли участь більше 20 країн. Партнерами заходу виступили Бродвейський міжнародний кінофестиваль м. Лос-Анджелеса і Міжнародний молодіжний кінофестиваль м. Сан-Дієго.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути