chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві проходить Міжнародний чемпіонат по швидкісній збірці кубика Рубіка

19 травня 2013 о 10:05

18-19 травня під егідою WCA (Міжнародна асоціація кубика) у Києві відбудеться міжнародний чемпіонат по швидкісній збірці кубика Рубіка «Ukrainian 2013 open».

Про це «Рідній країні» повідомили організатори чемпіонату.

Кубик Рубіка — найвідоміша головоломка усіх часів, яка стала символом прагнення людини до пізнання законів природи за для покращення світу. Невипадково чемпіонати зі складання кубика Рубика найбільш популярні у найрозвиненіших країнах, які поставили наметі перехід від індустріальної до інноваційної системи економіки, економіки знань.

До участі у конкурсі залучаються усі бажаючі, небайдужі молоді люди, які люблять своє місто і прагнуть змінити життя в столиці та у всій державі на краще.

sergey ivan

Мета заходу: Підтримати і стимулювати творчі та інтелектуальні здібності української молоді. Привернути увагу суспільства до розвитку інтелектуального потенціалу нації, а також до одного з найкращих і найцікавіших з вигаданих інструментів такого розвитку — інтелектуальних ігор. Познайомити і об’єднати у неформальному спілкуванні представників майбутньої інтелектуальної еліти України та інших країн.

За правилами змагання переможцем стає учасник з найкращим результатом розв’язання головоломки. Замір швидкості збирання головоломок проводиться на спеціальних сенсорних секундомірах, що починають і фіксують відлік часу від одночасного дотику рук.

alex

За дотриманням виконання правил стежить група суддів під керівництвом делегата від WCA. Найкращим результатом прийнято вважати найменший середній час розв'язання головоломки з п'яти спроб.

Змагання проводиться за два дні:
1й день з 09.00 до 18:00 – відбіркові тури з номінацій:
2й день з 09:00 до 18:00 — Фінальні змагання, нагородження переможців, виставка найцікавіших розвиваючих головоломок та логічних ігор світу.

Майстер-клас по складанню кубика від куберів України, Росії: МаксимаЧечнєва (фіналіст «Україна має талант»), Сергія Рябко (чемпіон Європи), Романа Остапенко, Ігора Більченко, Івана Вінніка (Чемпіон України) та інш.

Очікувана кількість учасників чемпіонату –100-150 осіб з України, Росії, Білорусі та інших країн світу. Очікувана кількість гостей – 300 осіб.

На заході будуть представлені головоломки світу від колекціонерів. Для гостей чемпіонату буде влаштований тренінг-практикум з використання мозкового штурму для вирішення інтелектуальних та будь-яких інших завдань. Усі бажаючі зможуть випробувати свої сили у розв’язанні головоломок або позмагатися у вирішенні інтелектуальних ігор.

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути