chrome firefox opera safari iexplorer

Українські книги здобули нагороди у кожній з номінацій на конкурсі серед країн СНД

28 травня 2013 о 12:48

Українські книги здобули нагороди у кожній з номінацій ювілейного X Міжнародного конкурсу країн-учасниць СНД «Мистецтво книги», що проходив 23-24 травня у Мінську. Зокрема, найвищу відзнаку конкурсу – гран-прі – отримала книга Оксани Косміни «Традиційне вбрання українців» видавництва «Балтія-Друк».

Окрім того, представлені українською делегацією кращі зразки вітчизняної книговидавничої продукції отримали визнання в решті номінаціях, інформує прес-служба Держкомтелерадіо.

Так, у номінації «Моя країна» спеціальний диплом присуджено книзі Лідії Артюх «Звичаї українців у народному календарі» (видавництво «Балтія-Друк»).

Диплом першого ступеня у категорії «Книги для дітей» отримала книга, випущена державним видавництвом «Либідь» «Барабашка та всі інші».

Праця Георгія Муніна та Євгенія Луняка «Видатні росіяни в історії України» (видавництво «Кондор») посіла третє місце в номінації «Співдружність». Таку ж нагороду отримав альбом «Національний музей історії України» (у 2 т.) видавництва «Мистецтво» у категорії «Арт-книга».

«Популярна історія християнства» Сергія Саннікова (видавництво «Самміт книга») та «Князі Радзивіли» колективу українських, білоруських та російських авторів (видавництво «Балтія-Друк») отримали дипломи ІІ ступеня у номінаціях «Культура. Наука. Освіта» та «Надруковано у співдружності» відповідно.

Нагадаємо, організаторами заходу виступили Міністерство інформації Республіки Білорусь і Федеральне агентство з друку і масових комунікацій Російської Федерації. Загалом на конкурс надійшло 108 видань із 9 країн СНД: України, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Молдови, Росії, Таджикистану та Туркменістану.

Передбачається, що церемонія нагородження лауреатів відбудеться у вересні цього року в рамках XXVI Московської міжнародної книжкової виставки-ярмарку. Видання, удостоєні високих нагород «Мистецтва книги» будуть експонуватись в рамках XXVI ММКВЯ та XXI Мінської міжнародної книжкової виставки-ярмарку в лютому 2014 року.

Джерело: zik.ua
Розділи: Новини культури

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути