chrome firefox opera safari iexplorer

22 дитини з України, які виступали в Болгарії, потрапили у лікарню з опіками ніг

18 червня 2013 о 15:00

У лікарню болгарського міста Бургас з опіками ступень другого ступеня потрапили 22 дитини з України віком від 11 до 13 років, які беруть участь у Міжнародному фольклорному фестивалі у Несебрі «Сонце, радість і краса». Діти виступали босоніж на розжареній до 60 градусів сцені.

Про це повідомив бургаський інформаційний портал flagman.bg.

«Діти отримали опіки ступень другого ступеня. Їм було надано першу допомогу. У середу вони мають приїхати на перев'язку і контрольний огляд. У готелі є лікарі, які наглядатимуть за ними», — повідомила черговий лікар бургаської лікарні.

Вона додала, що сімох дівчаток, які найдовше пробули на сцені і отримали серйозніші опіки, довелося госпіталізувати. Їм довелося ввести сильні знеболюючі ліки.

Повідомляється, що юні танцюристи мали виконати свій танок у чешках, але викладач, яка супроводжувала їх, розпорядилася вийти на сцену босоніж.

Після вступу діти поскаржилися на опіки і були відправлені до лікарні обласного центру Бургас. Лікарі обробили опіки. 15 дітей після перев'язки і знеболюючих уколів було відпущено у готель під нагляд лікарів, працюючих на фестивалі.

Інші діти з українського танцювального колективу живуть в готелі «Гренада» на курорті Сонячний берег. Тут же розміщено й інших 300 учасників міжнародного фестивалю «Сонце, радість і краса».

«Я не знала, що гумове покриття сцени розжарюється до такої температури. І нас ніхто не попередив про це», — повідомила болгарським журналістам керівник української групи Ірина Шепеленко.

Як повідомляє flagman.bg, вона двічі втрачала свідомість, коли побачила, в якому стані дівчинки після виконання танцю покидають сцену.

Видання також стверджує, що люди мера Несебра погрожували журналістам розправою, якщо вони розголосять цей інцидент.

Ось імена дівчаток, які знаходяться на лікуванні у лікарні Бургаса: Дарина Криворучко (1996 року народження), Юлія Павловна (1997), Олександра Сапаніна (1999), Ангеліна Сідеровна (1999), Оксана Андрєєва (1997), Юлія Богатерова (1998) і Єлизавета Молабілова (1999) — прізвища подані так, як вони записані у лікарняному журналі.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути