chrome firefox opera safari iexplorer

Кошти на оздоровлення депутатів можна витратити на оздоровлення дітей

14 червня 2013 о 14:47

На жаль, Верховна Рада не підтримала мій законопроект та інших народних депутатів стосовно ліквідації низки пільг, до яких відноситься, зокрема, і матеріальна допомога на літнє оздоровлення депутатів.

Сьогодні в опозиції тривають дискусії стосовно того, як діяти з цією фінансовою депутатською пільгою. Деякі депутати від опозиції вирішили відмовитись від цих коштів, деякі вважають, що ними можна скористатися.

Натомість, скористатися цими грошима для себе – неправильно з моральної точки зору, залишити їх в бюджеті – означає дати можливість скористатися ними владі (на подорожі за кордон, утримання резиденцій, дач тощо).

Отож треба шукати інший шлях. Він полягає в тому, що опозиція, наприклад, може публічно визначити тих людей або ті об’єкти, що потребують допомоги щодо лікування та оздоровлення, і допомогти їм.

Мої зустрічі з виборцями свідчать, що нинішнє лікування та оздоровлення дітей у дитсадочках та дитячих лікарнях перебуває у тотально занедбаному стані. Тому, на моє переконання, було би правильно, щоб гроші на оздоровлення депутатів пішли на оздоровлення дітей.

У всякому разі, я збираюся свої кошти на оздоровлення використати на допомогу дитячим садочкам, після чого публічно поінформувати громадськість про їхнє використання.

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути