chrome firefox opera safari iexplorer

Кошти на оздоровлення депутатів можна витратити на оздоровлення дітей

14 червня 2013 о 14:47

На жаль, Верховна Рада не підтримала мій законопроект та інших народних депутатів стосовно ліквідації низки пільг, до яких відноситься, зокрема, і матеріальна допомога на літнє оздоровлення депутатів.

Сьогодні в опозиції тривають дискусії стосовно того, як діяти з цією фінансовою депутатською пільгою. Деякі депутати від опозиції вирішили відмовитись від цих коштів, деякі вважають, що ними можна скористатися.

Натомість, скористатися цими грошима для себе – неправильно з моральної точки зору, залишити їх в бюджеті – означає дати можливість скористатися ними владі (на подорожі за кордон, утримання резиденцій, дач тощо).

Отож треба шукати інший шлях. Він полягає в тому, що опозиція, наприклад, може публічно визначити тих людей або ті об’єкти, що потребують допомоги щодо лікування та оздоровлення, і допомогти їм.

Мої зустрічі з виборцями свідчать, що нинішнє лікування та оздоровлення дітей у дитсадочках та дитячих лікарнях перебуває у тотально занедбаному стані. Тому, на моє переконання, було би правильно, щоб гроші на оздоровлення депутатів пішли на оздоровлення дітей.

У всякому разі, я збираюся свої кошти на оздоровлення використати на допомогу дитячим садочкам, після чого публічно поінформувати громадськість про їхнє використання.

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути