chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві відкритий публічний доступ до містобудівного кадастру

04 липня 2013 о 16:57

У Києві   відкритий публічний доступ до містобудівного кадастру, який містить інформацію про містобудівну ситуацію в столиці.

Про це повідомляється в прес-релізі Департаменту містобудування і архітектури Київської міськдержадміністрації.

У відомстві зазначають, що відкриття доступу спростить процедуру отримання різного роду довідок для громадян.

«Геопортал відкриє доступ усім киянам до важливих містобудівних даних столиці. Там буде розміщено інформацію про зелені зони, пам'ятки архітектури, охоронні статуси об'єктів, житлові будинки, школи, садочки, парки та інше», — сказано у повідомленні.

«Кожен житель столиці, не виходячи з дому, зможе дізнатися інформацію про завершення будівництва у місті, ознайомитися з картографічними матеріалами, вивчити транспортну схему і дізнатися про плани її розвитку, ознайомитися з переліком об'єктів культурної спадщини та багато іншого», — зазначили в департаменті.

Згідно офіційному сайту Міськкадастру Києва в Інтернеті: http://mkk.kga.gov.ua/, він вже відкритий для публічного доступу.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути