chrome firefox opera safari iexplorer

Україна у Топ-10 країн світу, привабливих для придбання землі

19 липня 2013 о 18:10

Україна опинилася на десятому місці у списку найбільш привабливих країн для купівлі землі з потенційним обсягом продажів 1,2 млн га, вказується в дослідженні Всесвітньої торгової організації World Trade Report-2013.

Лідером рейтингу виявилася Демократична Республіка Конго, у якій потенційний обсяг землі для продажу оцінили у 8,1 млн га. На шостому місці розмістилася Росія з потенційним обсягом продажів 2,8 млн га землі.

«Інвестори наголошують, що готові вкладати кошти у розвиток сільськогосподарських угідь, аж до обладнання систем зрошення. Однак невизначеність у питанні захисту приватної власності на землю створює суттєві бар'єри для реалізації намірів», — вказують аналітики СОТ.

Водночас, з точки зору експертів СОТ, битва за ресурси, у тому числі земельні, безумовно стимулює бізнес проявляти активність на ринку землі навіть в умовах несприятливого інвестиційного середовища.

Раніше Корреспондент.biz писав, що плани влади з боротьби із земельною спекуляцією готують ґрунт для корупції.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути